جشن یک سالگی نسیم تبریز

جشن یک سالگی نسیم تبریز، در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۷ در مجموعه باغ کتاب تبریز برگزار شد. این جشن از طرف گروه آنار و با همکاری باغ کتاب تبریز به مناسبت اولین سالروز تولد پروژه نسیم تبریز برگزار گردید.

این دورهمی دوستانه با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید و با خوشامدگویی به مهمانان توسط زهرا نوری محمودآباد، مدیر گروه آنار ادامه یافت. پس از قرائت داستان چگونگی آغاز پروژه، رضوانه امامی پور و سعیده یزداندوست دیگر اعضای اصلی گروه آنار، دلایل خود برای حضور در این پروژه را قرائت نمودند و در نهایت به دلیل عدم حضور خانم مهلا منجزی دیگر عضو اصلی گروه، متن نگاشته شده از طرف ایشان قرائت شد. 

مراسم با معرفی وب سایت نسیم تبریز توسط اعضای اصلی گروه آنار و تشکر از افرادی که این گروه را در آغاز و ادامه فعالیت پروژه یاری نمودند ادامه یافت. معرفی طراح لوگوی گروه جناب آقای محمدعلی تیرانداز حق و معرفی اعضای افتخاری گروه شامل سرکار خانم ندا عظیمی، سرکار خانم لیلا نوری محمودآباد و آقایان حسین نوری محمودآباد، قائم نوری محمودآباد و احمد نوری محمودآباد بخش دیگری از این مراسم بود.

اساتید گرانقدر جناب آقای میکائیل نظری، حسن اطاعت و احد حسینی در مراسم به سخنرانی پرداختند.

در بخشی از مراسم، جناب آقای جلال شمع سوزان مدیر مجموعه باغ کتاب تبریز به بیان نقش مجموعه های بخش خصوصی در پیشرفت فعالیت های فرهنگی در جامعه پرداختند.

در بخشی از مراسم، آقایان ایمان کاکوان و فرهاد دهقانی سامانی، اعضای گروه طراحی محصول ایما، پس از معرفی گروه خود، چگونگی شکل گیری ایده محصولات یادگاری های مارکو را شرح دادند.

در این مراسم،جناب استاد مجید عزمی، مدرس زبان ترکی، گروه آنار را با تشریف فرمایی خود مفتخر نمودند.

این دورهمی دوستانه، با گرفتن عکس دسته جمعی و تشکر اعضای گروه آنار از شرکت کنندگان در جشن به اتمام رسید.

 

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *