سایر مراکز خرید

  • میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور واقع در طبقه زیرین فلکه بزرگ ولیعصر دارای ۱ طبقه تجاری (۷۸ مغازه) و ۲ طبقه پارکینگ با ظرفیت ۳۵۰ اتومبیل است. در این مرکز خرید می‌توانید پوشاک، کیف و کفش، لوازم ورزشی، طلا و جواهرات، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری مورد نیاز خود را تهیه و از رستوران و کافه و دیگر خدمات استفاده کنید.

آدرس: کوی ولیعصر، فلکه بزرگ، مرکز تجاری میلاد نور ولیعصر.

  • جواهر

مرکز خرید جواهر یکی از زیباترین مراکز خرید تبریز است که به صورت پل روی دو بلوار ۲۹ بهمن و استاد شهریار و رودخانه میدان چایی ساخته شده است. این مرکز خرید دارای ۶۰ مغازه، رستوران، کافه، شهربازی، کافی شاپ، هایپرمارکت و شهربازی است. ساعت کار این مرکز هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب است که ممکن است در روزهای تعطیل ممکن است تغییر کنند.

آدرس: آبرسان، ابتدای بلوار استاد شهریار

  • اسکان

این مرکز خرید دو طبقه در برج ۱۵ طبقه‌ای در منطقه‏ی آبرسان قرار دارد که یکی از مراکز لوکس تبریز به حساب می‏آید. اجناس این مرکز خرید تنوع خیلی زیادی دارند اما سطح قیمت‏ها بالاست.

آدرس: خیابان امام- مابین چهار راه آبرسانی و فلکه دانشگاه.

  • برج سفید

مرکز خرید برج سفید یک مجتمع سه طبقه است که در یک برج ۱۰ طبقه در آبرسان ساخته شده است. طبقه زیرین آن، مرکز خرید سیتی سنتر و در دو طبقه‏ی بالا مراکز تجاری قرار دارند.

آدرس: بلوار آزادی- نرسیده به چهار راه آبرسانی.

  • گلدیس

این مرکز خرید هم یکی از مراکز خرید خوب منطقه‏ی چهارراه آبرسانی است که مثل بقیه‏ی مراکز خرید این منطقه در برج قرار دارد. گلدیس هم برای بزرگترها و هم برای بچه‏ها مناسب است، چرا که به جز فروشگاه‏های مختلف که بیشتر مناسب بزرگترها هستند، برای بچه‏ها امکاناتی مثل سینما کودک و ایستگاه نقاشی کودکان و دستگاه‏های فروش اتوماتیک دارد.

تبریز- خیابان امام- نرسیده به چهار راه آبرسان

  • برج شهر

برج شهر از دیگر مراکز خرید خوب تبریز و شامل ۱۰۰ واحد تجاری، رستوران و کافه است. نکته‏ی جالب این مرکز خرید این است که برج شهر به صورت مارپیچ شیب‏دار ساخته شده و با طی مسیر به طبقه‌های بالاتر هدایت می‌شوید.

آدرس: بلوار ۲۹ بهمن- روبروی دانشگاه تبریز.

  • رویال

مرکز خرید ۵ طبقه رویال از مراکز شیک و مدرن شامل ۱۰۰ واحد تجاری، شهربازی سرپوشیده، سالن بولینگ و پارکینگ طبقاتی و ساعت کار آن هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

آدرس: ضلع جنوب شرقی میدان جهاد.

  • ارک

این مرکز خرید در دو طبقه در خیابان معروف و قدیمی تبریز یعنی شهناز که هم اکنون شریعتی نام گرفته، قرار دارد و عمده فعالیت آن فروش پوشاک و کیف و کفش است.

آدرس: چهار راه شهناز- خیابان شریعتی جنوبی

  • کریستال

این مرکز خرید در سه طبقه در خیابان معروف و قدیمی تبریز یعنی شهناز که هم اکنون شریعتی نام گرفته قرار دارد.

آدرس: چهار راه شهناز- خیابان شریعتی جنوبی

  • والمان

والمان که طولانی‌ترین مرکز خرید تبریز به شمار می‌رود شامل ۴۰۰ واحد تجاری، هایپرمارکت، رستوران، کافی‏شاپ، کافی‏نت، کتاب‌فروشی، پارکینگ و غیره است.

آدرس: خیابان شریعتی جنوبی- خیابان والمان.